Forum Karczma pod Bekającym Smokiem Strona Główna Karczma pod Bekającym Smokiem
Witojcie ludziska w tym zacnym przybytku
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Esencyja odnośnie wyjazdu sylwestrowego

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Karczma pod Bekającym Smokiem Strona Główna -> Wysypisko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
athelas
Ura Bura Szef Podwóra
Ura Bura Szef Podwóra



Dołączył: 22 Cze 2005
Posty: 5229
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/10
Skąd: Uć

PostWysłany: Nie 13:25, 10 Gru 2006    Temat postu: Esencyja odnośnie wyjazdu sylwestrowego

Ustaliliśmy, iż pobyt w Rydzynkach wypada 30.XII.2006 - 1.01.2007

Bramy otwierają się o godzinie
15.30

Na sylwestra jadą :
1 Jo soy !
2 Jula
3 Dym
4 Polan
5 Michał (Młody)
6 Mario vel Rozeta
7 Monia
8 Graczu
9 Arti
10 Sylwia
11 Kris
12 Malinoa
13 Wojtas
14 Karolina
15 Madzia
16 koleżanka pana z pod numeru 5

Składka
Ustaliliśmy wstępnie, iż składka wyniesie 15 zł / osoba
Po dokonaniu zakupów oraz szacunków metodą regresji liniowej wyszło nam, iż ostatecznie (albo i nie Razz) składka wynosi 17 zł / osoba

Dojazd
1 - ja pewnie nakręcę starszego, aby mnie podrzucił. Myślę, że będę mógł zgarnąć 2 osoby. Wyjazd będzie dnia właściwego wczesną porą aby mieć sporo czasu na przygotowania.
Nieoficjalnie wiem, iż szoferami są graczu i polan (ale ciiiii)

Powrót
Każdy kombinuje sobie sam.
Do mnie zgłosiły się Malinoa i Karolina.
Graczu przy dobrych wiatrach będzie miał 1 miejsce wolne (mario i monika już wliczeni)
Polan?
Ktoś inny?
PKS?

Muzyka
Mamy mój mp3 i mp3 Przemasa. Kolumny i wzmacniacz zaoferował Wojtas. Przypominam, iż każdy zainteresowany jest zobowiązany zabrać ze sobą jakąś płytę z muzyką bo jak nie to bawimy się przy carpathian forest !!

Ciepło
Piec działkowy + ewentualnie farelka (o ile jeszcze żyje)
Graczu zabiera grzejnik ^^

Zakupy
Są zrobione ^^

Trzeba kupić: ***już nieaktualne bo wszystko kupione***
Zapychacze czyli chipsy x 7, prażynki x 7, ciastka (low-costowe, dużo), owoce np. mandarynki 1 kg, paluszki 4 paczki (2x sól, 2 x sezam)
Do tego szampan x 2 (taki markowy francuski małowieckoje czy jak to się tam pisze po rusku). Do tego brykiet (podpałka do pieca) - ja kupie!. Do tego 15 x sok owocowy (5/5/5 jabłko/pomarańcza/porzeczka). Chlebów z 10 sztuk + 1x masło i 1x margaryna (proszę się za deklarować kto z czym je żeby później nie było że ktoś niesłusznie wyżarł cale masło Very Happy)...Paczka herbaty i kawy + mleko. Kieliszki x 15!!!

kupowacze: monika, graczu, ja

Co kto zadeklarował się przygotować, zabrać jako bonus etc:
Jest gaz zatem potrawy na ciepło jak najbardziej...
Mario => cytrynówka + ciacho
Jula => Zuposałatka tuńczykowa ^^
Monika => sos czosnkowy
Nowik => napój Horka lihovina (palirna u zeleneho stromu)

Co warto mieć/zabrać ze sobą, co tam jest, czego nie ma
1. Jak już pisałem jest gaz, więc na ciepło będzie można zrobić coś do żarła.
2. Wazienka i wsio funkcjonuje, jest bojler tyle, że może być w łazience kurefsko zimno (chyba że uda się tam jakoś ugrzać)
3. Mile widziane będzie jeśli pobierzecie bambosze/laczki/whatever na zmianę. Niby bedzie można funkcjonować na boso, ale nie gwarantuje, że podłoga szybko się ugrzeje - dom nie jest podpiwniczony !
4. Ustaliliśmy że oprócz wspólnych potraw każdy bierze to co zje sam i ewentualnie będziemy bawić się w handelek ^^
5. Każdy niech weźmie to co uważa za stosowne
6. Stroje dowolne (można też bez stroju Razz)

Dla tych co lubią błądzić mapa


Na razie to fin.


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Karczma pod Bekającym Smokiem Strona Główna -> Wysypisko Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin